ZLATAN "ČASTIO" MIHU, PA GA RASTUŽIO - UMALO PODVIG: Bolonja sa devetoricom stigla Milan, pa izgubila na ŠOKANTAN način!

Autor Kristina Stevović Izvor mondo.rs

Ponovo je tim Siniše Mihajlovića pokazao karakter, ali nije se moglo...

Izvor: Profimedia

Siniša Mihajlović je umalo sa Bolonjom napravio iznenađenje vikenda pošto su sa devetoricom igrača bili na pragu "iksa" protiv Milana, ali je Ismael Benaser rastužio Bolonju.

Odlično je Milan odigrao prvo poluvrijeme i vodio je 2:0 pogocima Leaa i Kalabrije.

Između dva gola Bolonja je ostala sa igračem manje pošto je isključen Sumaoro nakon faula kao posljednji igrač odbrane.

Gosti su sve kontrolisali, ali ih je domaći tim šokirao na startu nastavka.

U 49. minutu Ibrahimović je glavom savladao svog golmana, a onda je odmah Barou pogodio za 2:2 u 52. minutu.

Domaći su u 58. ostali i bez Sorijana i onda se hrabro branili sa devetoricom.

Ipak nakon nekoliko sjajnih odbrana Skorupskog stigao je strašan gol Benasera iz voleja sa 18 metara u 84. minutu.

Tačku na meč stavio je Ibrahimović u 90. minutu nakon kontranapada koji je povukao Benaser.