ZVEZDA BLIZU EVROPSKOG PROLJEĆA: Ivanić i Borjan najzaslužniji za povoljan rezultat

Autor Jovana Raičević Izvor Kurir

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su neriješeno 1:1 na gostovanju Mitjilandu u 3. kolu grupe F Lige Evrope, ali i dalje čvrsto drže prvo mjesto u svojoj grupi.

Izabranici Dejana Stankovića poveli su golom našeg (bivšeg) reprezentativca, Mirka Ivanića u 58 minutu, a izjednačio je Dir 20 minuta kasnije.

U drugoj utakmici Braga je slavila u Bugarskoj protiov Ludogoreca rezultatom 1:0. Jedini pogodak postigao je Horta u 7 minutu

Nakon 3. kola, Zvezda je prva sa 7 bodova, Braga ima 6, trećeplasirani Mitjiland 2 boda, a četvrti Ludogorec samo bod.

U narednoj rundi 5. novembra sastaju se isti rivali,domaćini će biti Zvezda i Braga.