Fudbal

0:5 NA POLUVREMENU - OVO NIJE DERBI, TO JE UNIŠTAVANJE: Bajern PONIZIO velikog rivala, dali im 4 komada za 7 minuta!

Autor Lidija Roganović Izvor mondo.rs

Nevjerovatno poluvrijeme šampiona Njemačke!

Izvor: Streamja.com/Printscreen

I vi to zovete derbijem? Bajern Minhen je riješio da potpuno ponizi ekipu Bajera, pošto su na gostovanju u Leverkuzenu već do poluvremena stigli do vođstva od 5:0!

Nevjerovatno, ali istinito - šampion Njemačke je potpuno uništio "aspirindžije" za manje od poluvremena i zadao im ozbiljne glavobolje.

Da stvar bude gora po Leverkuzen, Bajern je do 30. minuta imao vođstvo od samo jednog gola prednost, da bi u narednih sedam minuta primili čak četiri pogotka!

Počelo je sve preko Roberta Levandovskog u trećem minutu, da bi isti igrač u 30. duplirao prednost gostiju. I time je samo nagovijestio kanonadu.

Ukoliko želite da vidite dodatni sadržaj posjetite Mondo Pređi na sajt

U 34. je strijelac bi Tomas Miler, u 35. je Miler asistirao Seržu Gnabriju, da bi Gnabri već u 37. minutu stigao do svog drugog gola i doneo Bajernu vođstvo 5:0.

Leverkuzen je za do 40. minuta imao jedan šut ka golu Bajerna i to neprecizan, dok su Bavarci "pucali" iz svih oružja. Uz ovih pet golova, Liroj Sane je jednom prilikom i pogodio stativu, tako da je prednost mogla da bude i ubjedljivija...