POGLEDAJTE!

HIT! PAS PREKINUO MEČ, PA IGRAČU PROTURIO LOPTU KROZ NOGE: Šou u Bosni, cio region priča o ovom potezu! (VIDEO)

Autor Gordana Bojanić Izvor mondo.rs

Utakmica u Tuzli je završena bez pobjednika, mada je za mnoge vjerovatno pobjednik bio ovaj pas.

Izvor: Streamable.com/Printscreen

Neobična scena desila se na jednoj fudbalskoj utakmici u Bosni i Hercegovini.

Na meču Slobode iz Tuzle i Posušja u okviru tamošnje Premijer lige, na teren je uletio pas, koji je jednom fudbaleru uspio da proturi loptu "kroz" noge!

Naime, na utakmici najvišeg fudbalskog ranga u BiH, Sloboda i Posušje su remizirali 1:1. Domaći su poveli u 45. minutu preko Alića, dok je Leko u 71. minutu postavio konačan rezultat.

Ipak, u centru pažnje na ovom meču bio je jedan pas! Pravo niotkuda, pas je utrčao na teren, kada je igra morala da bude prekinuta.

On je čak imao i svoj šou, jer se dočepao loptu, koju je uspio da proturi jednom igraču između nogu. Pas je ubrzo nakon toga bio iznijet sa terena, kako bi utakmica mogla da bude nastavljena.

Reklo bi se da je njegov potez zasijenio sve igrače... Evo kako je to izgledalo: