Šteta za Kristijana

KATASTROFA! KRISTIJANO UŠAO U VEČNOST, A ONDA SU 2 POTEZA SVE UPROPASTILA: Prvo crveni, a onda i užasan pas Lingarda!

Autor Gordana Bojanić Izvor mondo.rs

Nije se ovome nadao...

Kristijano Ronaldo je na povratku u Ligu šampiona u dresu Mančester junajteda postao rekorder, pošto je upisao svoj 177. nastup u ovom takmičenju.

Da mu unište rekordno veče potrudili su se Aron Van Bisaka i Džesi Lingard. Prvo je desni bek Junajteda dobio crveni karton u 35. minutu, a onda je pri rezultatu 1:1 u samom finišu meča Lingard zamenio Kristijana.

Kristijano je postigao prvi gol na meču i doneo prednost Junajteud, ali nije vredelo. U 95. minutu meča Lingard je ogromnom greškom poklonio pobedu domaćinima iz Berna.

On je vratio loptu nazad ka golmanu, ali je ona bila jako spora i fudbaleri Jang Bojsa su došli do nje, a onda je Sibače prihvatio loptu i u poslednjim sekundama meča dao gol za pobedu.