ON FIRE!

MITROVIĆ OPET DOMINIRA U ČEMPIONŠIPU: Namestio gol pa ga dao, a za kraj promašaj!

Aleksandar Mitrović je opet u Čempionšipu i ponovo mu niko ništa ne može!

Ponovo pevaju tribine u Londonu Aleksandru Mitroviću, ponovo je dobio priliku da bude prvi napadač Fulama i opet mu niko ništa ne može.

Reprezentativac Srbije bio je strelac u meču sa Stoukom, njegov tim je pobedio sa 3:0, a korpulentni Smederevac bio je apsolutno prva figura meča.

On je na samom startu duela asistirao Hariju Vilsonu za prvi gol na meču u petom minutu i taj rezultat je stajao na semaforu do poluvremena. Potom je Bobi Rid dao gol u 53. minutu, a Aleksandar Mitrović se u strelce upisao u 72. minutu.

Tada mu se Hari Vilson revanširao za asistenciju iz prvog poluvremena i poslao centaršut koji je Mitrović pretvorio u gol. U poslednjim momentima susreta sudija je pokazao na belu tačku, a Mitrović je uzeo loptu u ruke i nažalost bio neprecizan.

Bez obzira na to Fulam je ubedljivo pobedio i osamio se na vrhu tabele sa 13 bodova.