Gubili 1:5

ŠOK GODINE U ITALIJI - DO JUČE U TREĆOJ LIGI, A SAD IZBACILI MIHINU BOLONJU! Dočekali Arnautovića, primili PET golova!

Autor Gordana Bojanić Izvor mondo.rs

Jedan od najtežih poraza u trenerskoj karijeri Siniše Mihajlovića. Njegova Bolonja ispala je u Kupu od Ternane, novajlije u Seriji B.

Šok u prvoj rundi Kupa Italije!

Bolonja Siniše Mihajlovića završila je učešće u "sezoni kupanja" i to porazom od Ternane, tima koji je tek ušao u Seriju B.

Konačan rezultat bio je 5:4 za autsajdera, koji je šokirao favorita uprkos debiju dugo iščekivanog Marka Arnautovića u dresu Bolonjeza.

Na stadionu "Renato Dalara" Arnautović i Rikardo Orsolini nisu koristili šanse za Bolonju, dok je Ternana punila mrežu golmana Lukaša Skorupskog sve do vođstva 5:1 u 54. minutu.

U potpunom šoku, Bolonja je nekako reagovala, smanjila zaostatak golovima Arnautovića, Roberta Sorijana i Orsolinija u penalu u 76. minutu (za 4:5), ali to je bilo sve.

Mihajlović je tako doživeo jedan od najneprijatnijih poraza u karijeri, a Ternana će u sledećem kolu igrati protiv Venecije.