KAD MU SE IGRA FUDBAL, NEMA BOLJEG OD POLA POGBE! Spektakl na Old Trafordu - 5:1 posle godinu i po TIŠINE!

Nevjerovatan nastup francuskog veziste u pobjedi Mančester junajteda!

Izvor: Profimeda

Kakav početak sezone za Pola Pogbu!

Talentovani Franuz ćudljivog karaktera namjestio je čak četiri gola u pobjedi Mančester junajteda protiv Lidsa 5:1 na otvaranju sezone na Old Trafordu.

Vratili su se navijači na "Teatar snova" prvi put od perioda prije korone i videli su spektakl skupocjenog veziste, koji je postao prvi igrač u istoriji Junajteda koji je sabrao četiri asistencije na jednoj utakmici u Premijer ligi.

Uz njega, blistao je i Portugalac Bruno Fernandeš, jer je dao čak tri gola, a uz njega su strelci bili i mladi napadač Mejson Grinvud i vezista Fred.

Spektakularan nastup ekipe Ole Gunar Solskjera na otvaranju sezone 2021/22, u kojoj je minute imao i srpski vezista Nemanja Matić. On je zaigrao od 69. minuta umjesto Skota Mektominija i sa saigračima uspješno priveo posao kraju.