Poraz Budućnosti u Danilovgradu, Dečić ubjedljiv protiv Rudara

Autor Kristina Stevović

Iskra je iskoristila momenat u kojem se nalazi Budućnost i potpuno zasluženo pobijedila, nanijela "plavima" peti poraz u sezoni, nakon četiri teška na evropskoj sceni.

Izvor: FK Budućnost

Budućnost je Danilovgradu poražena od Iskre 2:1.

Zvanični šampion poveo je pogotkom Vasilija Terzića u 40. minutu.

Izjednačio je Vojin Pavlović u 48, a pobjedu domaćinu, drugu ove sezone, donio je Ivan Vuković u 90. minutu iz jedanaesterca.

Dečić je u Tuzima pobijedio Rudar 3:0, golovima
Iljira Camaja u 26, Marka Tućija u 42. i Danila Pešukića u 66. minutu.

Seriju loših rezultata nastavila je Podgorica, koja je u Baru izgubila od Mornara 3:1.

Podgorički tim, koji je doživio treći poraz, poveo je golom Admira Adrovića u četvrtom minutu iz jedansesterca.

Izjednačio je Demir Škrijelj u 39, a pobjedu domaćinu, drugu ove sezone, donio je Marko Ćetković u 54. minutu iz jedanaesterca.

Konačan rezultat postavio je Petar Sekulović u sudijskoj nadoknadi vremena.

Prvi bod ove sezone osvojila je Zeta, koja je kao gost igrala sa Petrovcem 2:2.

Vođstvo gostima donio je Đorđije Vukčević iz penala u 17. minutu.

Izjednačio je Petar Vukčević u 29, a prednost domaćinu donio je Marko Živanović u 59. minutu.

Konačan rezultat postavio je Ivan Vukčević 78. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u 19 sati, sastaće se Sutjeska i Jezero.