LAZOVIĆ NAMJESTIO GOL PROTIV MIHAJLOVIĆA: Još Juventus i KRAJ! Evo gdje je Mihin tim na tabeli pred finiš sezone...

Sedmi put ove sezone bio asistent.

Fudbaleri Verone i Bolonje odigrali su sinoć neriješeno 2:2, u utakmici 37. kola italijanskog prvenstva.

Domaća ekipa povela je u drugom minutu golom Davidea Faraonija, a izjednačio je desni bek Bolonje Lorenco De Silvestri u 32. minutu.

Novo vođstvo Veroni donio je Nikola Kalinić u 53. minutu, posle asistencije Darka Lazovića, a bod ekipi Siniše Mihajlovića obezbijedio je Rodrigo Palasio pogotkom u 82. minutu.

Obije ekipe su 11. put u Seriji A ove sezone odigrale neriješeno pred poslednje kolo, u kojem će narednog vikenda Bolonja dočekati Juventus, svrgnutog šampiona koji bi navodno Mihajlović mogao da preuzme ovog ljeta.

Sa druge strane, Verona će na oproštaju od sezone igrati na gostujućem terenu protiv Napolija. Lazović je večeras namestio sedmi gol u njenom dresu ove sezone, a ima ugovor i za sledeću.