Telekom Prva crnogorska liga

PODGORICA SAVLADALA RUDAR NA DG ARENI

Autor Jovana Raičević Izvor MINA

Fudbaleri Podgorice pobijedili su danas na DG areni ekipu Rudara 2:1, u premijernoj utakmici 27. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Izvor: MN Press

Podgorički tim upisao je desetu pobjedu ove sezone i izjednačio se sa Rudarom na tabeli.Rudar, koji je prekinuo seriju od deset mečeva bez poraza, poveo je golom Nemanje Kartala u 12. minutu.

Izjednačio je Radule Živković u 38, a pobjedu domaćem timu, pet minuta kasnije, donio je Jovan Vujović u 43. iz jednaesterca.

Za 15 sati zakazan je duel Petrovca i Dečića, u 16 u podgoričkom naselju Stari aerodrom sastaće se OFK Titograd i Sutjeska, dok će u 17 sati u Danilovgradu rivali biti Iskra i plavsko Jezero.

Kolo će kompletirati meč između Budućnosti I Zete, u 18 sati na Gradskom stadionu pod Goricom.