MBAPE NE SME DA TRČI U NASELJENOM MESTU: Francuska bruji o golu kojeg se ne bi postideli ni sprinteri! (VIDEO)

Autor Gordana Bojanić Izvor mondo.rs

Neverovatno je brz!

Izvor: Streamja.com/Printscreen

Pari Sen Žermen je u nedelju uveče pokazao pravo lice - pobedili su Olimpik Marsej 2:0 u velikom francuskom derbiju i tako se približili vrhu tabele.

U centru pažnje u pobedi Parižana bio je neverovatni Kilijan Mbape!

Sjajni Francuz je bio strelaz za PSŽ već u 9. minutu meča, čime je doneo prednost svom timu, pre nego što je Mauro Ikardi 15 minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Ipak, nije to bio bilo kakav pogodak. Francuska o njemu bruji zbog izvanredne brzine koju je Mbape pokazao tom prilikom.

Tehnologija je napredovala i sada više nije nikakav problem da se brzo dođe do detaljnih podataka koji su pokazali koliko je Mbape bio surov prilikom kontra napada PSŽ-a.

Mbape je u brzopoteznom napadu istrčao 99 metara, a tom prilikom je "razvio" brzinu od čak 36 kilometara na čas! U nekim naseljenim mestima bi Francuz probio dozvoljeno ograničenje!