Greške u odbrani

PRVI PORAZ BUDUĆNOSTI U PREDSEZONI U ANTALIJI

Autor Adela Mulić Izvor Vijesti

Fudbaleri Budućnosti doživjeli su prvi poraz u predsezoni u Antaliji - nakon pobjede nad Olimpikom iz Donjecka 1:0, remija 2:2 sa ukrajinskim Dnjeprom, izgubili su od Rotora iz Volgograda.

Izvor: MONDO/Nikoleta Vukčević

Član ruske Premijer lige slavio je 2:1 nakon preokreta.

Budućnost je povela u 67. minutu, kada je Anto Babić iz drugog pokušaja pogodio gol rivala, nakon centaršuta Vučića.

Rotor, 14-plasirani sastav ruskog elitnog ranga, poravnao je devet minuta kasnije, preko Venecuelanca Ponsea - odbrana Budućnosti nije bila skoncentrisana tokom prekida igre i naizgled bezopasnog ubacivanja.

I drugi gol "plavi" su primili zbog nedovoljno agresivne i organizovanje postavke u defanzivi, drugi put nisu dobro reagovali na centaršut i povratnu loptu sa desne strane - Alejnik je pratio akciju i u 86. minutu drugi put matirao Dragojevića.