Još jedan loš rezultat

ČELSI JE U KRIZI, OPET SU ISPUSTILI POBJEDU: Vila se prošle godine jedva spasila ispadanja, a sada su hit!

Veliki problemi za tim Frenka Lamparda.

Izvor: Tanjug/AP/Catherine Ivill/Pool

Čelsi je mnogo uložio u pojačanja na startu ove sezone, ali su trenutno u velikoj krizi rezultata.

Sada su remizirali sa Aston Vilom 1:1 i ostaju na samo jednoj pobjedi u ligi u prethodnih pet mečeva.

Tim Frenka Lamparda je dobro počeo meč i Olivije Žiru je postigao prvi gol na meču. Stameni Francuz je dobio priliku ispred Tima Vernera i Tamija Abrahama, a u 34. minutu je bio sjajno postavljen pri jednom centaršutu.

Ben Čilvel je poslao loptu sa lijeve strane, a Žiru je pronašao put do mreže Emilijana Martineza. Ipak, nije dugo trajala prednost "plavaca". Već na startu drugog poluvremena tim iz Birmingema je izjednačio.

Posle centaršuta Keša, Anvar El Gazi je bio na pravom mjestu i postavio je konačnih 1:1. Aston Vila je tako ostala ispred Čelsija na tabeli, dok "plavci" sve više kaskaju za vodećim ekipama i Premijer ligi.

Ovo je podgrijalo glasine o otkazu za Frenka Lamparda, pošto postoje glasine da Tomas Tuhel želi da radi u Engleskoj. Ako Čelsi ovako nastavi, mogao bi da dođe baš na Stamford Bridž.