DOMINACIJA BUDUĆNOSTI, SAD SU DOBILI BUKVALNO SVAKOGA!

Autor Adela Mulić Izvor MINA

Vodeća Budućnost nastavila je seriju pobjeda, a po tri boda osvojili su i fudbaleri Sutjeske i Rudara, u utakmicama 19. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Izvor: MONDO

Lider šampionata pobijedio je u Tuzima, u derbiju kola, ekipu Dečića 4:0 i ostvario devetu uzastopnu, ukupno 15. pobjedu ove sezone.

Zvanični šampion slavio je golovima Draška Božovića u 7, Petra Grbića u 33. i 67. i Igor Ivanović u 51. minutu i prednost u odnosu na najbližeg pratioca povisio na 15 bodova.

Ekipa iz Tuzi jesenji dio šampionata završila je kao drugopalsirana sa sedam pobjeda, deset remija i dva poraza.

Bod manje ima trećeplasirana Sutjeska, koja je u Nikšiću savladala Petrovac 2:1.

Nikšićki tim do pobjede, osme ove sezone, došla je golovima Dragana Grivića u 5. i Boža Markovića u 36. minutu.

Jedini pogodak za Petrovac, posljednji tim na tabeli, postigao je Marko Marković u 61. minutu.

Seriju dobrih rezultata nastavio je Rudar, koji je u Beranama savladao plavsko Jezero 2:1.

Pljevaljski tim do treće uzastopne, ukupno sedme, pobjede ove sezone vodili su Dejan Kotorac u 13. i Vuk Striković u 76. minutu.

Jedini pogodak za Jezero postigao je Ndue Mujeci u 49. minutu iz jedanaesterca.

Iskra u Golubovcima, 25 minuta prije kraja, vodi protiv Zete 1:0.

Vodeći pogodak postigao je Ivan Vuković u 65. minutu.

Neriješeno je poslije prvog poluvremena u duelu Podgorice i OFK Titograda, koji na DG areni igraju 1:1.

Ekipa sa Starog aerodroma povela je pogotkom Miloša Brnovića iz jedanaesterca u 25. minutu.

Izjednačio je Nikola Čelebić u 38. minutu.