HOROR ZVANI ODBRANA JUNAJTEDA: Najskuplji štoper svih vremena, a ni do kolena Vidiću! (VIDEO)

Autor Gordana Bojanić Izvor mondo.rs

Zbog ovakve igre i ne zaslužuju da igraju u Ligi šampiona...

Izvor: Tanjug/AP Photo/Matthias Schrader

Mančester junajted je doživeo krah u Ligi šampiona, iako je posle prva tri kola imao maksimalan učinak. Imali su na kraju sve u svojim rukama u meču protiv Lajpciga, ali su odigrali očajan meč u Nemačkoj i zasluženo su eliminisani.

Da će imati velikih problema protiv poletne ekipe Lajpciga videlo se već u 2. minutu kada je Anhelinjo prevario čitavu odbranu, ali to nije bio "najameterskiji" gol koji su primili u utorak uveče.

Pogodak holandskog napadača Džastina Klajverta iz 69. minuta najbolje opisuje Junajted ove sezone.

Po levoj strani je probio opet Anhelinjo, lopta je zakačila jednog igrača Lajpciga i lutala kroz kazneni prostr, a to su sve nemo posmatrali igrači Junajteda, pre svih najskuplji štoper svih vremena Hari Megvajer i njegov partner Viktor Lindelef.

Šansu je naravno iskoristio sin legendarnog napadača Patrika Klajverta.

Uspeo je da lobuje De Heu i dovede Lajpcig do 3:0, a do kraja meča je poraz samo ublažen (3:2).

Pogledajte i kompletne "hajlajtse" sa meča Lajpciga i Mančester junajteda, viđeno je čak pet golova, a posle toga je "pala" i odluka da će "crveni đavoli" u Ligu Evrope.