BEZ GOLOVA u Beranama, Dečić UBJEDLJIV u Pljevljima

Autor Jovana Raičević Izvor MINA

Fudbaleri Dečića upisali su nova tri boda, dok pobjednika nije bilo u duelu Jezera i Podgorice, u utakmicama 14. kola Telekom Prve crnogorske lige.

Izvor: MONDO

Dečić je Pljevljima pobijedio ekipu Rudara 3:0 i ostvario šestu pobjedu ove sezone.

Do nova tri boda ekipu iz Tuzi vodili su Mario Đoljaj u 57, Kristijan Vuljaj u 66. i Adrijan Rudović u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Dečić je jedini tim bez poraza ove sezone, u kojoj ima i osam remija.

Rudar je deveti put doživio poraz u dosadašenjem dijelu takmičenja, a upisao je i četiri trijumfa i remi.

Bez pobjednika završen je duel Jezera i Podgorice, koji su u Beranama igrali 0:0.

Na utakmicama koje su počele u 15 sati minimalnu prednost imaju fudbaleri Sutjeske i Iskre.

Sutjeska u Golubovcima, golom Milutina Osmajića u 37. minutu, vodi protiv Zete 1:0.

Vodeći pogodak za Iskru protiv OFK Titograda u Danilovgradu postigao je Zoran Petrović 35. minutu.

Kolo će kompletirati duel Budućnosti i Petrovca, koji će pod Goricom početi u 16 sati.