OFK Titograd odnio pobjedu u Petrovcu

Autor Jovana Raičević Izvor MINA

Fudbaleri OFK Titograda pobijedili su u Petrovcu istoimeni domaći tim 3:1, u utakmici 12. kola Telekom Prve crnogorske lige, piše agencija MINA.

Izvor: MONDO

OFK Titograd je u derbiju začelja poveo autogolom Zorana Mikijelja u 18. minutu.

Izjednačio je Milovan Ilić u 27, a novo vođstvo gostima donio je Alden Škrijelj u 48. minutu.

Konačan rezultat postavio je Miloš Kalezić u 84. minutu.

Drugoplasirani Dečić igrao je u Beranama sa Jezerom 0:0 i poslije 12. kola bez poraza je u dosadašnjem dijelu šampionata.

Zeta je u Pljevljima pobijedila Rudar 3:0 i upisala peti trijumf ove sezone.

Ekipu iz Golubovaca do pobjede vodili su Mijat Lambulić u 34, Vasko Kalezić u 59. i Goran Milojko u 79. minutu.

Poslije prvog poluvremena, Budućnost i Podgorica na Gradskom stadionu igraju 0:0.

U posljednjem meču ovog kola, u 17 sati, počeće duel Iskre i Sutjeske u Danilovgradu.