Uživo

MAGIJA TADIĆA U LIGI ŠAMPIONA: Asistencija u prvom minutu i nevjerovatan gol za Dušana, Real pobijedio u derbiju!

Završeno je šest mečeva Lige šampiona, a najbolji akteri ove večeri su Dušan Tadić i Dijego Žota!

Izvor: Henning Bagger/Ritzau Scanpix, Tanjug/Ritzau Scanpix/Henning Bagger

Nemojte ljutiti Dušana Tadića, to je pouka večeri koje je otvorilo treće kolo Lige šampiona. Danski Midjitlend je platio cijenu pošto je srpski vezista u meču protiv Midjitlenda prvo asistirao Entoniju u prvom minutu, da bi potom dao nevjerovatan gol iz indirekta. A sve to je došlo posle netačne vijesti da je zaražen virusom korona!

Ajaks je na tom meču savladao Midjitland 2:1, a u derbiju kola Real je u nevjerovatnom duelu bio bolji od Intera 3:2. Poveli su izabranici Zinedina Zidana 2:0 i kada je sve djelovalo gotovo, Barela je petom asistirao za Lautara Martineza. Potom je Perišić izjednačio, a vrlo lako je mogao tim Antonija Kontea i da povede.

Kada su propustili svoje šanse, to je iskoristio Real i Rodrigo je na asistenciju Vinisijusa donio pobjedu "kraljevskom klubu".

Liverpul je u Italiji demolirao Atalantu sa 5:0, a het-trik je postigao novi fudbaler tima sa "Enfilda" Diogo Žota. Goleadu smo vidjeli i u Austriji gdje je Salcburg vodio, a na kraju je izgubio od Bajerna 6:2.

Mančester siti je postepeno slomio otpor Olimpijakosa golovima Ferana Toresa, Gabrijela Žezisa i Kansela u samom finišu meča.

Porto je ubjedljivo dobio Olimpik iz Marseja 3:0, ali je meč mogao otići u potpuno drugom smjeru. Kod rezultata 1:0 za domaćina Dimitri Paje je promašio penal. Nešto kasnije suđen je jedanaesterac za Porto, a domaćin je tu priliku iskoristio. Na kraju je tim iz Portugala pobijedio 3:0.

Real Madrid – Inter 3:2

(Benzema 25, Ramos 33, Rodrigo 80; Lautaro 35, Perišić 68)

Salcburg - Bajern 2:6

(Beriša 4, Okugava 66; Levandovski 28, 88, Kristensen (ag) 44, Boateng 79, Sane 83, Ernandez 90+2)

22:49

KRAJ!

Kakvi mečevi su iza nas! Nevjerovatno kolo puno golova i preokreta. I naravno opet sjajna partija Dušana Tadića!

22:49

90. minut: Još jedan gol! u finišu!

Mančester siti na kraju lako dobija Olimpijakos, postigli su i treći gol. Strijelac je bek Žoao Kanselo!

22:48

90. minut: Bajern stavlja tačku!

Ko bi drugi nego Robert Levandovski! Poljak postiže još jedan gol, a asistent je Havi Martinez. Na kraju će ovo biti ubjedljiv poraz Austrijanaca.

U finišu meča potpuni potop! Za 6:2 pogađa Lukas Ernandez!

22:43

84. minut: GOOOL! Liroj Sane!

Nezaustavljiva mašinerija Hansija Flika ne posrće. Liroj Sane je ušao u igru i manje od deset minuta kasnije je postigao gol.

Vodi Bajern 4:2 i bodovi će otići u Bavarsku, iako je Salcburg pružio sjajan otpor.

22:41

81. minut: Siti rješava ovaj meč!

Sjajan gol za Pepa Gvardiolu! Ne samo da je Siti poveo 2:0 protiv Olimpijakosa i tako riješio meč u svoju korist, već je loptu u mrežu smjestio Gabrijel Žezus.

Brazilac je ušao u 69. minutu umjesto Mareza i upisao se u strijelce posle dugog perioda odsustva zbog povrede.

22:39

79. minut: Bajern ope tvodi!

Goleada i u Austriji gdje je Bajern poveo u meču sa Salcburgom. Gol dolazi sa neočekivane strane, postiže ga Džerom Boateng!

Sjajno je centrirao Džošua Kimih i štoper Bavaraca je najviše skočio, Sa nekih desetak metara savladao je Cicana Stankovića!

22:37

79. minut: Real opet vodi!

Loše vijesti za Luku Jovića! Kombinovala su dva momka koja konkurišu za njegovo mjesto u timu!

Vinisijus je centriao sa lijeve strane, Benzema je prošao u sredinu i odvukao štopere, a Rodrigo je primio loptu i dao gol!

22:35

Robert Levandovski ne prašta

22:28

69. minut: Porto je završio posao, sada je 3:0!

Druga asistencija Hesusa Korone na ovom meču i trenutno je 3:0 u Portugalu. Sve nade Olimpika su potonule posle pogotka Luisa Dijaza!

22:26

66. minut: Izjednačenje u Austriji!

Andre Ramaljo je poslao dugu loptu, a Okugava je bio spretan i poslao je iza leđa Manuela Nojera! Još jednom Salcburg muči velikana, sada je 2:2 u duelu sa Bajernom!

22:25

68. minut: Vraća se Inter! 2:2 u Madridu!

Lautaro Martinez je prvo vratio Inter sa ivice kada je završio akciju posle pasa petom Barele, a sada je asistirao Ivanu Perišiću!

Hrvat pogađa za 2:2 i sada je Real Madrid u velikom problemu!

22:24

65. minut: Još jedan gol Ajaksa!

I opet je strijelac Brazilac Entoni! Ipak iako je u prvi mah djelovalo da je on bio u liniji, ovo je bio ofsajd i sudija poništava ovaj pogodak

22:11

55. minut: Evo i het-trika Žote!

Diogo Žota je u formi života! Kao vjetar je protrčao pored Sportijela i postigao svoj treći gol na ovom meču!

"Petarda" Liverpula i potpuni potop Atalante!

22:06

49. minut: GOL! Potop Atalante, Liverpul gazi Italijane!

Posle Salaha i Sadio Mane je postigao gol! Egipćanin je centrirao, loše je sve to procijenio Marko Sportijelo i sada je 4:0.

Izgleda da će se Ajaks i Atalanta ovde boriti za drugo mjesto u grupi, dok Liverpul i Midjitland djeluju zakucano na prvom i poslednjem mjestu.

22:04

47. minut: Odmah Salah!

Nije ni počelo drugo poluvrijeme na svim mečevima, a Mohamed Salah je postigao gol! Sada je 3:0 za Redse i djeluje da je ovaj meč gotov.

A kada smo kod Liverpula, pogledajte samo formu Dijega Žote!

22:02

Počinje drugo poluvrijeme!

Ako je suditi po prvom - očekuje nas spektakl!

21:57

Lautaro je takođe došao do rekorda

21:49

POLUVRIJEME!

Kakvih je 45 minuta iza nas! Sve smo vidjeli što fudbal može da ponude, a evo i galerije sa mečeva.

21:47

44. minut: Samo još ovo nismo imali, pao je i autogol!

Kakvo veče! Golovi, penali, VAR, preokreti, greške odbrane i bombe sa distance! Sve smo imali, a sada smo vidjeli i autogol!

Pred sam kraj poluvremena Bajern je preokrenuo i vodi protiv Salcburga, a krivac je Rasmus Kristensen. Posle kornera je skrenuo loptu u svoju mrežu!

21:44

Benezma ispisao istoriju

21:38

35. minut: Inter se vraća u život! 2:1

Nikolo Barela je poslao perfektan pas za Lautara Martineza, a Argentinac je savladao Kurtou! Taman kada smo otpisali Inter tim Antonija Kontea se vraća u igru!

21:36

33. minut: Liverpul vodi 2:0!

Dijego Žota! Niko nije ni sanjao da će biit ovakvo pojačanje kada je dolazio. Sada postiže drugi gol na meču i Liverpul klizi ka pobjedi!

21:35

33. minut: Serhio Ramos postiže gol!

Korner je izveo Toni Kros, a Serhio Ramos je po običaju bio najbolji u šesnaest metara protivnika. Sada Real vodi 2:0, a Inter je na ivici ispadanja iz Lige šampiona!

21:28

27. minut: Još jedan penal, ovoga puta za Porto!

Olimpik iz Marseja je promašio penal u Portugalu, ali domaćin nije! Serhio Oliveira je vrlo staloženo izveo jedanaesterac i duplirao prednost svog tima.

21:26

26. minut: Real vodi 1:0!

Nevjerovatna greška Ašrafa Hakimija! Došao je u Inter iz Reala za 40 miliona, a sigurno ga Konte nije doveo zbog ovoga!

Dodao je loptu tačno do Karima Benzeme koji je postigao lak gol!

21:25

21. minut: Konačno gol za Bajern!

Bajern je konačno došao do gola! Prvo im je dosuđen penal, koji je poništio VAR, a onda je Gnabri zatresao mrežu samo da bi sudija pokazao na ofsajd.

Sada je opet sviran penal, a ovoga puta je sudijska odluka ostala nepromijenjena. Robert Levandovski je sačekao da Cican Stanković padne i izjednačio je!

21:20

18. minut: Danci uzvraćaju udarac Ajaksu!

Kakav gol! Drejer je opalio loptu izvan šesnaest metara protivnika i savladao golmana Onanu! Sada je 2:1 za tim iz Amsterdama!

21:19

16. minut: Liverpul postiže gol!

Trent Aleksander-Arnold je sjajnim pasom izbacio Dijega Žotu u situaciju 1 na 1 sa golmanom, a kada se to desi Portugalac ne promašuje!

21:15

12. minut: Gol za Siti!

Može Mančester siti i bez napadača! Povrijeđeni su Aguero i Žezus, ali sada je gol dao Feran Tores! Krilni fudbaler se sjajno snašao kao špic i donio prednost svom timu!

21:14

12. minut: Dušan Tadić! Sada je dao gol!

Nevjerovati Dušan Tadić ne staje, sada je posle asistencije i postigao gol!

21:11

10. minut: Promašeni penal!

Štoper Porta Malang Sar startovao je prejako u svom šesnaestecu i napravio penal, ali na njegovu sreću ništa od kazne.

Dimitri Paje je promašio sa bijele tačke!

21:07

5. minut: Šok za Bajern!

Beriša pogađa mrežu Manuela Nojera! Vodi Salcburg na svom terenu protiv Bajerna pošto je napadač iz Njemačke pokupio odbijenu loptu i sproveo je u mrežu!

21:05

5. minut: Počelo je kišom golova!

Porto je poveo protiv Olimpika na svom terenu. Strijelac gola je Musa Marega, posle asistencije Korone!

21:03

1. minut: Odmah gol u režiji Tadića!

Kakav početak! Gol Brazilca Entonija već u drugom minutu meča, a nije mu bilo teško! Dušan Tadić mu je asistirao, dodao mu je loptu na šest metara od gola i ostalo je samo da Brazilac je ubaci u mrežu

20:29

A evo ih i sastavi timova!

Real Madrid - Inter

REAL MADRID: Kurtoa; Mendi, Varan, Ramos, Vaskez; Kazemiro, Valverde, Kros, Azar, Benzema, Asensio

INTER: Handanović; De Fraj, Bastoni, D'Ambrozio; Hakimi, Barela, Brozović, Vidal, Jang; Lautaro, Perišić

Atalanta - Liverpul

ATALANTA: Sportielo; Palomino, Đimsiti, Toloi; Mohika, Frojler, Pašalić, Hateboer; Gomez, Zapata, Murijel

LIVERPUL: Alison, Robertson, Gomez, Filips, Aleksander-Arnold; Džons Vajnaldum, Henderson; Salah, Žota, Mane

Mančester siti - Olimpijakos

MANČESTER SITI: Ederson; Zinčenko, Ake, Stons, Voker; Foden, Gindogan, De Brujne, Sterling, Marez, Tores

OLIMPIJAKOS: Sa; Holebas, Sise, Semedo, Rafinja; Kamara, Buhalakis, Mvila; Valbuena, El Arabi, Ranđelović

Midjitland - Ajaks

MIDJITLAND: Anderesen; Paulinjo, Svjatčenko, Šolc, Anderson; Kajuste, Onijeka; Mabil, Sisto, Drejer; Kaba

INTER: Onana; Taljafiko, Blind, Šurs, Mazraui; Gravenberh, Martinez, Ekelkamp; Promes, Tadić, Entoni

Porto - Olimpik Marsej

PORTO: Makesin; Sanusi, Sar, Mbemba, Manafa; Otavio, Uribe, Serhio Olivera; Korona, Marega, Dijaz

OLIMPIK MARSEJ: Mandanda; Amavi, Ćaleta-Car, Alvaro, Sakai; Paje, Rongije, Kamara, Sanson; Tovan, Benedeto

RB Salcburg - Bajern

SALCBURG: Stanković; Ulmer, Vober, Ramaljo, Kristensen; Sobosalai, Junuzović, Kamara, Mvepu; Koita, Beriša

BAJERN: Nojer; Pavar, Alaba, Boateng, Ernandez; Kimih, Toliso; Koman, Miler, Gnabri; Levandovski

20:16

Kakav nas samo spektakl očekuje večeras!

Šest utakmica na programu od 21 čas, a ne zna se koja je bolja! Zaista nas očekuje spektakl! Dakle, pratićemo sledeće mečeve: