Zeta i Iskra remizirale

Autor Jovana Raičević Izvor MINA

Fudbaleri Zete i Iskre iz Danilovgrada igrali su u Golubovcima 0:0, u utakmici desetog kola Telekom Prve crnogorske lige.

Izvor: MONDO

Pobjede u ovom kolu ostvarili su OFK Titograd i Jezero, piše agencija MINA.

OFK Titograd je u podgoričkom naselju Stari aerodrom pobijedio lidera šampionata, ekipu Podgorice 1:0.

Jedini pogodak, vrijedan tri boda i treće pobjede ove sezone, postigao je Marko Mrvaljević u 64. minutu.

Jezero je u Pljevljima savladalo Rudar 1:0, a odlučujući pogodak, za četvrti trijumf u dosadašnjem dijelu takmičenja, postigao je albanski internacionalac Ndue Mujeci u 34. minutu.

Jezero je dobilo i prvi međusobni duel ove sezone 1:0.

Pobjednika nije bilo u duelu Petrovca i Sutjeske, koji je na stadionu pod Malim brdom završen 1:1.

Posljednjeplasirani tim na tabeli poveo je efektnim golom Nikole Savovića u 32. minutu.

Bod nikšićkom timu donio je Božo Martković 78. minutu.

Kolo će kompletirati utakmica između Budućnosti i Dečića na Gradskom stadionu, zaključuje agencija MINA.