LUDILOD OD MEČA!

ĐURIČIĆ ŠOKIRAO MIHAJLOVIĆA: Od 3:1 do 3:4 - katastrofa Bolonje za 13 minuta!

Autor Ana Božović Izvor mondo.ba

Drugi put zaredom Bolonja je poražena na svom terenu od Sasuola, a imala je dva gola prednosti pola sata pre kraja!

Izvor: MARIO CARLINI / IGUANA PRESS/GETTY IMAGES EUROPE

Drugi put zaredom Siniša Mihajlović crveni se nakon duela njegove Bolonje i Sasuola.

Prošli put Mihajlović je zaradio crveni karton u porazu 2:1, a ovoga puta crvenio se zbog blamaže njegove ekipe koja je pola sata pre kraja imala dva gola prednosti, a onda do kraja primila TRI gola!

Kreator preokreta bio je njegov zemljak Filip Đuričić koji je smanjio na 3:2 u 64. minutu, potom je veteran Kaputo u 70. izjednačio rezultat, da bi za potpnuni preokret bio zaslužan Tomijasu koji je u 77. minutu savladao svog golmana.

BOLONJA - SASUOLO 3:4 (2:1)

Izvor: Filippo Rubin/LaPresse

SERIJA A - 4. KOLO:

Bolonja - Sasuolo 3:4 (2:1)
/Soriano 10, Svanberg 39, Orsolini 60 – Berardi 18, Đuričić 64, Kaputo 70, Tomijasu 77ag/

/Simi 12 - Alvaro Morata 21/

TABELA: Milan (+1) 12, Sasuolo (+1) 10, Atalanta (+1) 9, Napoli (+1) 8*, Juventus (+1) 8, Inter (+1) 7, Verona 6, Benevento 6, Lacio 4, Roma 4, Đenova 3, Fiorentina 3, Sampdorija 3, Specija 3, Parma 3, Bolonja (+1) 3, Kaljari 1, Krotone (+1) 1, Torino 0, Udineze 0.

*NAPOMENA: Napoliju odlukom Fudbalskog saveza Italije oduzet bod zbog neodigrane utakmice sa Juventusom.