JUNAJTED POBEDIO NAKON ZAVRŠETKA MEČA: Kraj, penal, pa gol - tim redom!

Iako je Brajton propustio niz odličnih prilika, Solsjerov tim nosi bodove.

Izvor: Getty Images/Pool, Pool/Getty Images Europe

Mogući potop ''crvenih đavola'' u Brajtonu sjajno je najavio Mopej, udarcem sa bele tačke. On je izveo čuvenu panenku, bocnuo je kloptu i plasirao je preko Davida de Hee. Ali, to nije bilo dosta...

Čudnim spletom okolnosti u nastavku meča, Mančester je preokrenuo!

BRAJTON - MANČESTER JUNAJTED 2:3 (1:1)

Bruno Fernandeš pogodio u 98. minutu minutu, nekoliko desetina sekundi nakon poslednjeg zvižduka Krisa Kavana! Kako? Moguće je!

Nakon kornera Mančester junajteda, Megvjaer je pokušao da uputi udarac, ali ga je Nik Mopej izblokirao. Solomon Marč je loptu izbacio iz kaznenog prostora, ali se ispostavilo da je strelac prvog gola na mečlu igrao rukom!

Nakon gledanja VAR snimka, dosuđen je penal, pa su igrači vraćeni na teren, gde je Portugalac postavio konačnih 2:3!

Samo nekoliko minuta ranije, kada su svi mislili da je meč pri kraju, Marč je izjednačio na 2:2! Delovalo je tada da je doneo bod ekipi koja je čak pet puta pogađala okvir De Heinog gola.

Bilo je uzbuđenja i u muđuvremenu, pre ove potpune ludnice u finišu.

Samo tri minuta nakon prvog gola na meču, a dva pre poluvremena, pogodio je Hari Megvajer. Kasnije je gol zbog kojeg se radovao štoper pripisan defanzivcu domaćih Luisu Danku, ali to i nije toliko bitno, ukoliko nekog od njih nemate u svom ''antazi'' timu.

Preokrenuo je Markus Rašford u 52. minutu, ali je taj gol poništen, pa je Rašford morao ponovo da trese mrežu, samo tri minuta kasnije.

Prvo je Solomon Marč u 95. minutu doneo izjednačenje, koje je šokiralo navijače Mančestera, a onda je Mopej u 97. minutu napravio penal!

Brajton: Rajan - Vajt, Dank, Vebster - Lampti, Lalana (od 75. Gros), Alzate, Marč - Trosar, Konoli (od 75. Jahanbakš), Mopej

Mančester junajted: De Hea - Van-Bisaka, Lindelof, Megvajer, Šo - Pogba (od 65. Fred), Matić - Grinvud (od 83 Bai), Frendeš, Rašford - Marsijal (od 90. Van de Bek)