OSVETA NIJE MOGLA DA BUDE DRUGAČIJA: Andrija Živković izbacio Benfiku iz kvalifikacija!

Autor Dušan Ninković Izvor mondo.rs

Grčki tim nije mogao bolju stvar da uradi u ovom prelaznom roku.

Izvor: Twitter/screenshot

Kakav momenat u karijeri Andrije Živkovića!

Srpski krilni napadač je tokom ovog leta iz Benfike prešao u PAOK, a večeras je svojim pogotkom verovatno izbacio bivši klub iiz kvalifikacija za Ligu šampiona.

Na semaforu je sve do 75. minuta bilo 1:0 za grčki tim, ali je onda lopta stigla do nekadašnjeg fudbalera Partizana.

Povukao je akciju, zalomio, a zatim i uputio udarac po zemlji koji je duplirao prednost crno-belih!

Moraće večeras u Portugalu da razmišljaju zašto mu nisu davali šansu prethodne sezone i zašto su ovog leta pustili da ode u Grčku. Kvalitet sigurno nije bio problem.

PAOK je poveo u 63. minutu golom Janulisa, a Živković je u igru ušao tri minuta kasnije. On je gol postigao u 75. minutu meča, što će se ispostaviti, bio prelomni trenutak.

Do kraja susreta, Benfika je uspela samo da smanji prednsot, pošto je u 95. minut Rafa Silva pogodio za konačnih 2:1!