Selektor Egipta Hosam Hasan riješio je da se razvede od supruge posle velikog skandala koji je potresao tamošnju javnost
Selektor reprezentacije Egipta Hosam Hasan ponovo je u centru zbivanja i ponovo je razlog njegova supruga. Ovaj put je doživeo poprilično nevjerovatnu scenu kad su se njegova bivša i sadašnja supruga potukle. Na sve to, Hasan je završio u bolnici posle incidenta.
Selektoru Egipta je pozlilo kad je vidio sukob dvije žene i tamošnji mediji izvještavaju da je zbog toga završio u bolnici. Do sukoba je došlo kad je Hasan sa suprugom Danom Adam odmarao u hotelskom odmaralištu. Međutim, na licu mjesta se pojavila i Huvajda, bivša supruga selektora, a susret dvije dame eskalirao je u fizički obračun.
Pogledajte tuču koju su zabilježile kamere:
Navodno, Hasan je sa Danom Adam uživao u nastupu egipatskog umjetnika Mohameda Ramadana, da bi se nešto kasnije pojavila njegova bivša supruga sa djecom. Kako tamošnji mediji javljaju, Huvajda se pojavila u kafiću u kojem je bio selektor Egipta, povukla ga sa stolice i zahtijevala da pođe sa njom. Najprije je uslijedio verbalni sukob dvije žene, a potom je uslijedio i fizički okršaj.
Osim tuče koja je viđena između dvije dame, Hasan, koji je bio u centru zbivanja, onesvijestio se zbog haotičnog prizora. Na lice mjesta, u odmaralište Marina na sjevernoj obali Egipta, stigla je i policija.
Dana Adam je tvrdila da je na nju neko prosuo vruću kafu, da je ošamarena, čupana za kosu, kao i da su njena djeca gurana u čitavom metežu. Tvrdila je da ju je napalo više ljudi. S druge strane, Huvajda je riješila da povuče sve optužbe.
Ovo nije prvi put da je trenutna supruga selektora Egipta Dana Adam u centru javnosti. Po završetku Mundijala privukla je veliku pažnju jer je suprugu okrenula glavu kako bi tokom razgovora sa medijima gledao u nju, a ne u novinarku.