Fudbal

Ronaldo uhvaćen mrtav pijan u Madridu: Klub mu ispao iz lige, a on lumpuje

Autor Nikola Lalović

Ronaldo se malo zanio u restoranu u Madridu i to su mu navijači ozbiljno zamjerili.

Izvor: Instagram/danibigbaam/Printscreen

Valjadolid je ispao iz Primere, a nakon poraza od Barselone navijači su besni na kultnog napadača Ronalda koji je vlasnik i predsjednik kluba. Nije se pojavio na meču sa Barsom, cijele sezone izbjegava da se pojavi na mečevima kluba, a sada je uhvaćen pijan u jednom restoranu u Španiji. 

Navijači su toliko bijesni na Ronalda da su nakon jednog meča bacali lažne novčanice od 500 eura sa Ronaldovim likom na teren, a sada su upravo navijačke stranice Valjadolida dijelile po internetu snimak pojanog Ronalda iz jednog restorana u Madridu. Videlo se da Ronaldo bukvalno jedva hoda i da ga prijatelji i tjelohranitelji drže i vode do automobila. 

Na četiri kola prije kraja odavno je van trke za opstanak Valjadolid. Tim ima jedva 16 bodova, izgubio je na 26 mečeva ove sezone i skupio je duplo manje poena od recimo Las Palmasa koji je u zoni ispadanja. Do kraja sezone za opstanak će se boriti Hetafe, Espanjol, Sevilja, Alaves, Đirona, Las Palmas i Leganes. Pogledajte kako je izgledao Ronaldo:

(MONDO, N.L.)