BORUSIJA RAZBILA SELTIK, INTER RUTINSKI SA ZVEZDOM, BAJER I ARSENAL SLAVILI U DERBIJU

Crvena zvezda se koliko-toliko držala do 59. minuta (do tada gubila 1:0 nakon super gola Hakana Čalhanoglua), a onda je prvak Italije malo pojačao i preko Marka Arnautovića, Lautara Martinesa i Mehdija Taremija slavio sa 4:0.

Prvo veče 2. kolo Lige šampiona donijelo je kišu golova – Borusija iz Dortmunda razbila je Seltik 7:1, Barselona je protiv Jang Bojsa pet puta treslu mrežu, Inter i Mančester siti po četiri protiv Crvene Zvezde i Slovana, dok su Arsenal i Bajer slavili u derbijima protiv PSŽ-a i Milana.

Sve mečeve mogli ste da pratite uživo na portalu CdM.

Vatromet u Dortmundu obilježio je Karim Adejemi, koji je tri puta tresao mrežu Seltika, a uz njega strijelci su bili i Emre Džan, Serhu Žirasi i Feliks Nmeča.

Mnogo se očekivalo od dva derbija, ali na kraju nije bilo puno uzbuđenja – iako je i PSŽ imao svojih šansi, Arsenal je nekako rutinski slavio sa 2:0 golovima Kaija Haverca i Bukaja Sake, dok je Bajer sa 1:0 “ispratio” Milan.

Gol za šampiona njemačke postigao je sjajni Viktor Bonifejs, pa velikan iz Italije nakon dva kola nema bodova.