Krstoviću bod u Torinu, Roma ispustila pobjedu

Autor Vasilisa Grgurević

Tvrd meč odigran je na sjeveru Italije, bez mnogo prilika, pa je podjela bodova najrealniji ishod.

Izvor: Profimedia/LaPresse

Nikola Krstović odigrao je svih 90 minuta u dresu Lećea, koji je remizirao bez golova na terenu Torina, u četvrtoj rundi Serije A.

Roma je bila na pragu pobjede u gostima nad Đenovom, ali je u završnici ostala bez sva tri boda.

Vodila je “vučica” od 37. minuta i pogotka Artjema Dovbika, dok je bod domaćem sastavu duboko u sudijskoj nadoknadi nastavka donio Koni De Vinter.

Atalanta je preokretom pobijedila Fiorentinu sa 3:2, a svi pogoci viđeni su u prvom poluvremenu.

Martinez Kvarta je donio prednost gostima, izjednačio je Mario Retegi, da bi Mojze Ken pogodio za 1:2, u 32. minutu.

U finišu prvog dijela pad koncentracije u sastavu Fiorentine, kaznila je Atalanta sa dva brza pogotka.

De Ketelare je izjednačio, a Lukman nakon solo prodora donio tri boda sastavu iz Bergama.

Od 19 sati igraće Kaljari i Napoli, dok će od 20.45 Inter gostovati Monci.