ARSENAL ČEKALA POBJEDA NA NEKOLIKO SEKUDNI DO KRAJA, ALI BOKELJ STIŽE DO REMIJA U TIVTU

Autor Milica Mrvaljević

Arsenal su sekunde dijelile od treće pobjede ove sezone, ali Bokelj SBBet stiže do remija u osmom minutu sudijske nadoknade.

U Titvu je bilo 1:1, a bod Kotoranima - prvi poslije tri utakmice - donio je Fatih Muković u 98. minutu udarcem glavom poslije kornera Lazara Pajovića.

Arsenal je vodio od 59. kada je Šaleta Kordić odlično reagovao na centaršut Irfana Šahmana i udarcem desnom nogom poslao loptu u sam ugao gola nemoćnog Suada Ličine.

Djelovalo je da Bokelj ide ka novom porazu, a onda je Muković iz peterca zatresao mrežu.

U 19 sati se sastaju Petrovac i Jedinstvo Franca, od 20 časova su rivali Budućnost - Otrant Olimpik i Dečić AdmiralBet - Jezero, a posljednja utakmica ovog gola je u 20.45 - u Nikšiću su rivali Sutjeska i Mornar.