OVAKAV CRVENI KARTON JOŠ NISTE VIDJELI: Golman odugovlačio u 29. minutu, pa istjeran sa utakmice!

Autor Nebojša Šatara

Tomas Kaminski će dobro razmisliti kada sljedeći put bude htio da uštedi na vremenu.

Izvor: X/VWHPortsmouth

Nevjerovatne scene na meču drugog kola Čempinpšipa! Nakon što je prošlogodišnji premijerligaš Luton izgubio derbi prvog kola od Barnlija 4:1 u drugom kolu su poslije pola sata ostali sa igračem manje i to tako što je golman Tomas Kaminski dobio crveni karton!

Da li ste nekada čuli da je golman nekog tima za pola sata zaradio dva žuta kartona? Zaista je to rijetka pojava, a potrudio se Belgijanac da zagorča život svojoj ekipi. On je prvo u 29. minutu uspio da dobije žuti karton zbog zadržavanja vremena, a onda je minut kasnije prekinuo kontru rivala tako što je startovao na Patrika Lejna.

Dobio je ekspresan crveni karton i morao je da napusti teren, a umjesto njega je na gol je stao Džek O'Šej koji je zamijenio napadača Karltona Morisona. Pogledajte taj start za crveni karton: