AUTOGOL POKVARIO SPEKTAKULARAN POGODAK SALDANJE: Partizan ispustio pobjedu, Brazilac pokazao magiju (VIDEO)

Autor Nemanja Stanojčić

Mateuš Saldanja postigao je fenomenalan pogodak protiv Lokomotive, ali je autogol Kovačevića pokvario pobjedu.

Izvor: Printscreen/YouTube/FK Partizan

Partizan nije uspio da upiše pobjedu ni na trećoj utakmici u Rusiji. Bio je blizu da to uradi protiv Lokomotive, ali je autogol Bojana Kovačevića u 93. minutu pokvario sve i uticao na to da trijumf izostane. Na neki način pokvario je i spektakularan gol Mateuša Saldanje iz 30. minuta.

Brazilski napadač dobio je loptu, a onda pokazao šta sve sa njom umije. Prevario je čak trojicu čuvara, provukao je pored dvojice i onda našao dovoljno prostora za šut i to pored golmana koji je izletio kako bi mu skratio ugao. Prelijep pogodak Brazilca koji je pokazao svoju "magiju" sa loptom u nogama.

Partizan se tako iz prestonice Rusije vraća sa dva remija i porazom. Protiv Dinama (2:2) i Lokomotive (1:1) nije uspio da slavi, dok je doživio neuspjeh protiv CSKA (3:0). Pogledajte i gol Saldanje: