TEŽAK PORAZ DEČIĆA U VELSU

Autor Anđela Vukčević Izvor MINA

Izabranici Milorada Pekovića nisu se proslavili na Hol Parku u Osvestriju, naročito u prvih 45 minuta.

Izvor: MONDO/Teodora Orlandić

Težak poraz Dečića u debitantskom nastupu u kvalifikacijama za Ligu šampiona – Tuzani su na gostovanju velškom TNS-u izgubili sa 3:0.

Domaćinu je bilo dovoljno 210 sekundi igre da preko Janga stigne do početne prednosti. Štoperi Dečića bili su uspavani, što je špic domaćih znalački iskoristio.

Isti igrač je u 28. minutu duplirao vođstvo TNS-a, da bi Dejvis uoči odlaska na odmor, poslije gužve u šesnaestercu gostiju, svima stavio do znanja ko u ovom trenutku ima kvalitetniji tim.

Dečić je angažovanije zaigrao u drugom dijelu susreta, ali bez konkretnog učinka, što ekipi daje minimalne šanse za prolaz u drugo kolo.