JOVETIĆ POGODIO, OLIMPIJAKOS ZA KORAK BLIŽI POLUFINALU EVROPSKOG TAKMIČENJA

Autor Balša Janković

Kapiten crnogorske reprezentacije dao je pogodak u pobjedi Olimpijakosa nad Fenerbahčeom 3:2, u prvoj utakmici četvrtfinala Lige konferencija.

Izvor: MONDO/Anja Rašović

Stevan Jovetić je nakon gola u prvenstvu Grčke prošlog vikenda, pogodio i na međunarodnoj sceni.

Naš as dao je drugi gol u 32. minutu, poslije kombinacije sa Furtunisom, strijelcem vodećeg pogotka za tim iz Pireja.

Lijepo je pogodio iskosa sa lijeve strane, a na terenu je proveo 82. minuta.

Na početku nastavka Čikinjo postigao je pogodak za velikih 3:0, ali je Fenerbahče uspio da obezbijedi aktivan rezultat pred revanš za sedam dana u Istanbulu.

Dušan Tadić poentirao je iz penala, dok je konačan rezultat postavio Kahveči u 74. minutu.