DEČIĆ UBJEDLJIVO SAVLADAO RUDAR, SUTJESKA SLAVILA U PETROVCU, JEZERO PONOVO BOLJE OD MLADOSTI

Autor Đina Radulović

Meridianbet Prva fudbalska liga - 24. kolo

Nikšićani su slavili na gostovanju Petrovcu rezultatom 2:1, nakon preokreta i sa igračem više.

Dva gola za Sutjesku postigao je Dušan Vuković, dok je strijelac za domaću ekipu bio Nemanja Carević.

Domaći su stigli do vođstva u 18. minutu, kada je, nakon kornera, lopta došla do Carevića, koji je sa ivice šesnaesterca poslao u mrežu. Nakon što je Kordić dobio crveni karton, Sutjeska je vrlo brzo sa igračem više došla do izjednačenja, te je prvi pogodak Vuković postigao već u 31. a drugi u 55. minutu utakmice.

Jezero je nadigralo Mladost Lob-bet rezultatom 1:0.

Jedini gol je postigao Edis Redžepagić u 28. minutu, pa je Jezero treći put ove sezone bilo bolje od debitanta u 1. CFL.

Fudbaleri Dečića savladali su Rudar sa 3:1 u 24. kolu Meridianbet Prve fudbalske lige i sada u odnosu na drugoplasiranu Budućnost imaju četiri boda više.

Barani su odigrali samo 0:0 protiv Jedinstva na svom stadionu i sada ih od liderske pozicije dijeli sedam bodova.

Budućnost je sjutra (17.30) domaćin Arsenalu.

Izvor: MONDO/Sofascore/Printscreen