REMI U DERBIJU BUDUĆNOST - SUTJESKA, DEČIĆ NA VRHU TABELE

Autor Milica Mrvaljević

Fudbaleri Sutjeske i Budućnosti podijelili su bodove 1:1, u najvećem crnogorskom derbiju, pa je Dečić i pored poraza od Mornara 0:1, ostao na čelu tabele Meridianbet Prve lige sa bodom više od Podgoričana.

Izvor: MONDO/Anastasija Đonović

Ekipa Mladena Milinkovića propustila je priliku da bolju igru iz prvih 45 minuta kruniše ubjedljivijim vođstvom.

Budućnost ni u četvrtom meču u drugom dijelu sezone nije slavila, a kraj Bistrice je povela u 23. minutu preko Tonćija Mujana. Bod Sutjesci je u 70. minutu donio Veljko Batrović, koji je zimus stigao upravo iz Budućnosti. Sutjeska ni u 12. meču zaredom, računajući i Kup, nije savladala velikog rivala i sada ima četiri boda manje od trećeplasiranog Mornara.

U posljednjem minutu sudijske nadoknade veliku šansu propustio je Mujan da donese sva tri boda Podgoričanima.

Rudar - Mladost Lob.Bet 1:2

Aleksa Golubović 77 - Aleksa Maraš 15, Ruzvelt Souza Neto 38.

Milisav Vuksanović (Rudar) dobio crveni karton u 21. minutu.

Anes Muratović (Rudar) dobio crveni karton u 62. minutu.

Ljubomir Pejović (Mladost) dobio crveni karton u 84. minutu

Jezero - Petrovac 0:2

Slobodan Babić 65, Dejan Perović 90+2

Arsenal - Jedinstvo-Franca 1:1

Ćetko Manojlović iz penala u 39 - Haris Banda 10.

Dečić AdmiralBet - Mornar 0:1

Danijel Nikolić 76.

Nenad Gavrić (Dečić) dobio crveni karton u 54. minutu.

Draško Božović (Dečić) dobio crveni karton u 85. minutu.

Balša Vukotić (Mornar) dobio crveni karton u 86. minutu, jer je sa klupe uletio u teren. Vukotić je iz igre izašao sredinom drugog poluvremena.

Sutjeska MeridianBet - Budućnost 1:1