MORNAR BOLJI OD DEČIĆA

Autor Milica Mrvaljević

Nakon skandaloznih dešavanja na DG areni u vanrednom kolu, crnogorski fudbalski šampionat se nastavlja

Izvor: Fudbalski savez Crne Gore

Mornar je savladao Dečić 1:0 golom Nikolića, pa Budućnost ima šansu da se pobjedom u Nikšiću vrati na prvo mjesto na tabeli.

Prednost Baranina u 76. minutu donio je Nikolić, dok su imali prednost sa igračem više na terenu.

Mornar ne zna za poraz u drugom dijelu sezone, na četiri meča je upisao tri pobjede, ima i jedan remi i najprijatnije je iznenađenje u domaćem šampionatu.

Dečić je do pogotka mogao da dođe preko Olivera Šarkića, dok su, na drugoj strani, prilike propuštali Balša Vukotić i Milan Vušurović.

Dečić je početkom drugog poluvremena ostao sa igračem manje, jer je crveni karton dobio Nenad Gavrić.

Dečić – Mornar 0:1