Fudbal

RUDAR NADIGRAO "PLAVE" U PLJEVLJIMA, SUTJESKA I ARSENAL PONOVO REMIZIRALI, POBJEDE UPISALI MORNAR I JEDINSTVO

Autor Đina Radulović

Iznenađenje u 21. kolu Meidianbet Prve crnogorske lige. Budućnost ubjedljivo poražena od ekipe Rudara dok su Sutjeska i Arsenal 3. put remizirali.

Izvor: MONDO/ Teodora Orlandić

Rudar je danas u Pljevljima ubjedljivo slavio nad ekipom Budućnosti. Utakmica je završena rezultatom 3:0.

Plavi su prekinuli niz od devet mečeva bez poraza u domaćem šampionatu.

Ekipa Rudara prvi gol postigla je već u 11. dok je drugi stigao u 49. minutu. Gol za končnih 3:0 postigao je Stefan Golubović u 87. minutu.

Meč između Sutjeske i Arsenala završio je neriješenim rezultatom (1:1).

Bio je to treći neriješeni ishod u duelima Nikšićana i Tivćana ove sezone.

Sutjeska je početkom drugog poluvremena povela odličnim golom Veljka Batrovića koji je sa dvadesetak metara pogodio dalji ugao gola, a gol za konačan rezultat postigao je Darko Nikač u 86. minutu.

Pobjedu je upisala i ekipa Mornara savladavši Mladost rezultatom 2:1 kao i ekipa Jedinstva koja je upisala drugi trijumf u proljećnom dijelu šampionata pobijedivši Jezero u Beranama rezultatom 3:0.

Izvor: sofacore/printscreen

Kolo u nedjelju u 17.30 časova zatvaraju Dečić i Petrovac.