SJAJAN SUDAR NA TERENU: BUDUĆNOST I DEČIĆ ZAVRŠILI UTAKMICU NERIJEŠENIM REZULTATOM

Autor Milica Mrvaljević

Fudbalska sezona je otpočela odličnim utakmicama.

Izvor: MONDO/ BALŠA JANKOVIĆ

Budućnost je vodila 2:0, Dečić se vratio na 2:2, pa razlika nakon 20. runde Meridianbet 1. CFL ostaje dva boda u korost domaćina.

Aktuelni šampion je sjajno otvorio meč, poveo je golom Milana Vukotića u 27. minutu, da bi na isteku prvog dijela debitant Đorđe Despotović bombom odveo Budućnost na 2:0.

Viđen je najljepši momenat derbija - pogodak novajlije Đorđa Despotovića koji je primio loptu na dvadesetak metara od gola, defanzivci Dečića su mu lako dozvolili da se okrene, i lansirao projektil u mrežu Nikićana.

Debitanta je na teren u drugom poluvremenu poslao i Miolorad Peković, a on je na kraju postao heroj gostiju.

Nekadašnji fudbaler Partizana Bojan Matić sa dva pogotka za pet minuta (70. i 75) donio je Dečiću veliki bod.