Fudbal

BUDUĆNOST UBJEDLJIVO BOLJA OD JEZERA!

Autor Ivona Ulićević

Fudbaleri Budućnosti vrlo često posljednjih godina imaju problem sa Jezerom u prvenstvu, dok u kontrolnim mečevima to nije slučaj.

Izvor: FK Budućnost

Balša Sekulić je pogađao u 25, 36. i 42. minutu, dok je Vladan Adžić pogodio u 30. minutu.

Drugi dio je završen rezultatom 1:1, Jezero je postiglo gol u 55. minutu, da bi „plus četiri“ vratio Bojović deset minuta kasnije.

U nastavku su treneri izmiješali postave, pa je drugi dio, kada je intezivno padala i kiša, završen 1:1.

„Moram da priznam da su momci odlično odradili trening utakmicu. Sjajna igra i zalaganje dobijaju posebno na značaju znajući da su predthodni dani bili veoma naporni za prvotimce“, rekao je Vladan Savić, prvi pomoćnik u stručnom štabu Mladena Milinkovića.

Budućnost će u nedjelju – dan prije puta za Antaliju – igrati treću prijateljsku utakmicu, a protivnik je Arsenal iz Tivta na Kampu u 13.00 sati.