Pogledajte

ZBOG OVOGA JE PONIŠTEN PARTIZANOV GOL! Nakon sudijske odluke nastao je HAOS u Humskoj (VIDEO)

Autor Mladen Šolak

Sudija Dejan Trifković je pogledao snimak i poništio pogodak Mateuša Saldanje.

Partizan je šokantno gubio 0:2 u meču protiv Radnika iz Surdulice, a u završnici prvog poluvremena uspeo je da postigne gol, koji je ipak bio poništen. Nakon što je Mateuš Saldanja proslavio pogodak na asistenciju Ksandera Severine, sudija Dejan Trifković je pogledao snimak kraj terena i poništio.

On je na asistenciju kolega iz VAR sobe, Pavla Tomića i Milana Minića, otrčao do ekrana i start Ksandera Sjeverine ocijenio kao prekršaj, zbog čega je poništen pogodak. Ta odluka izazvala je buru protesta sa klupe domaćih, pa je vezista Aleksandar Šćekić dobio crveni karton iako nije ulazio u igru, već je dobacivao sa klupe.

Nakon toga igralo se još šest minuta preko predviđenih 45, a trener crno-bijelih Igor Duljaj potom je zadržavao svoje igrače koji su na putu ka tunelu dobacivali sudiji Trifkoviću i zamjerali mu odluku. Pogledajte tu situaciju iz više uglova:

Partizan Radnik
Izvor: YouTube/TV Arena sport

Partizan igra protiv Radnika za petu pobjedu u nizu, kojom bi preskočio Crvenu zvezdu nakon što je ponovo izgubila i ovog vikenda.