I PORED ODLIČNE IGRE NAŠE REPREZENTACIJE, SRBIJA SLAVILA!

Autor Katarina Lukovac

Isti rezultat kao 2018. godine. Srbija je pobijedila Crnu Goru sa rezultatom 0:2.

Dušan Vlahović zatresao je mrežu crnogorske reprezentacije drugi put u šestom minutu nadoknade i time osigurao pobjedu svojoj ekipi. Reprezentacija Srbije pobijedla je našu rezultatom 0:2.

Vjerovatno i jedan od najnezaslužnijih poraza u istoriji našeg nacionalnog fudbala. Sve do prvog gola ekipa Miodraga Radulovića je bila bolja na terenu, a pogotovo u prvih pola sata prvog poluvremena, i tek sa sjajnim drugim poluvremenom.

Dominacija Srbije bila je jalova sve do finiša, nekoliko puta su "sokoli" mogli da povedu, najbliži golu bili su u 56. minutu kada je udarac Stevana Jovetiće fenomenalno odbranio srpski golman Sergej Milinković-Savić.

Fudbaler koji je ušao sa klupe, Juventusova zvijezda, Dušan Vlahović, pogodio je 12 minuta prije kraja iz prvog šuta u okvir gola, u akciji kojoj je možda prethodio faul nad Vešovićem.

Nakon pet minuta nadokande, Srbija koristi kontru i nakon pasa Lukića, Vlahović ponovo pogađa za 0:2.

Crna Gora nije zaslužila ovakav poraz ali svi su ponosni na igru crnogorskih ,,Sokolova"!