Istorijska dominacija Napolija se nastavlja, od njih dvojice NEMA boljih - ruše sve pred sobom!

Autor Mirela Ljumić Izvor mondo.rs

Napoli je pobijedio Torino lako i ubjedljivo, a protagonisti su ponovo bili Viktor Osimen i Kviča Kvarachelija.

Izvor: Profimedia

Napoli gazi sve pred sobom, demolirao je i Torino i to na gostovanju - 4:0 (2:0)! Od Viktora Osimena i Kviče Kvarachelije nema boljeg tandema, njih dvojica su nezaustavljivi...

Osimen je prvi pogodio u 9. minutu, onda je Kvarachelija u 35. sa penala duplirao vođstvo, pa je u 51. Osimen dao svoj drugi pogodak. Konačan rezultat postavio je Ndombele u 68. minutu baš na asistenciju popularnog Kvaradone. Uz sve to Napoli je imao i odličan žrijeb u Ligi šampiona, igra protiv Milana u četvrtfinalu, izbjegao je one najjače koji su u drugom dijelu...