NEVIĐENA BRUKA - ARABIJA RAZBILA MESIJA I ARGENTINU: Došli po titulu, pa doživjeli KATASTROFU protiv autsajdera!

Autor Anđela Pešić

Kakav šok na startu grupe C, Saudijska Arabija je savladala Argentinu!

Nevjerovatan meč viđen je na startu današnjeg programa između Argentine i Saudijske Arabije, u kojem je Argentina šokantno poražena rezultatom 2:1 (0:1).

Niko nije ni slutio da će šampion Južne Amerike biti potopljen za samo pet minuta od strane daleko slabijeg rivala ili se bar u uvodnim minutima meča tako činilo.

Već u 10. minutu Lionel Mesi je bio precizan sa bijele tačke, a onda je uslijedila rapsodija Gaučosa, šanse su se ređale kao na traci, golovi su padali jedan za drugim, a isto tako su bili i poništeni.

VAR je poništio pogodak Mesija u 22. minutu, a potom su nevažeća bila i dva gola Lautara u 28. i 35. minutu zbog ofsajd pozicije.

A onda - neviđen preokret Saudijske Arabije!

Iz svlačionice je u drugom poluvremenu izašla potpuno druga ekipa i za samo pet minuta napravila dar-mar na terenu.

Al Šehri u 48. i Al Davsari u 53. minutu šokirali su Mesija i ekipu.

Čuvar mreže Al Ovais bio je nepremostiva prepreka do kraja utakmice, skidao je zicere i bio važan šraf u najvećoj senzaciji dosadašnjeg takmičenja u Kataru.

Sasvim sigurno jedno od najvećih iznenađenja u istoriji fudbalu! U ovom vijeku definitivno.