DIREKT IZ KORNERA - GOLČINA ZA PAMĆENJE: Brazilac spasio Džerarda, pogledajte pogodak koji je preokrenuo sve! (VIDEO)

Kada primite ovakav gol, teško je ostati motivisan i u igri...

Izvor: Twitter/@AstonVillabrfc/Screenshot

Poveo je Bolton protiv Aston Vile i pretio je još jedan loš rezultat ekipi Stivena Džerarda, a onda je Brazilac Daglas Luiz neverovatnim golom uspeo da izjednači i sve se okrenulo!

U prvom kolu Liga kupa trećeligaš Bolton ugostio je Aston Vilu i poveo posle 25 minuta, a onda su primili gol direktno iz kornera! Defanzivni vezista Vile i nekadašnji fudbaler Mančester sitija Daglas Luiz je u 35. minutu namestio loptu kod korner zastavice i šokirao sve na stadionu kada je šutirao pravo na gol!

Uspeo je da dovoljno felšira loptu kako bi ona ušla u mrežu i posle toga igrači Boltona više nisu imali snage da ostanu u meču. Pogledajte ovaj neverovatan pogodak:

U drugoj poluvremenu Dani Ings je prvo pogodio sa bele tačke za 2:1 u 63. minutu, da bi tri minuta kasnije uspeo da asistira za Lukasa Dinja i pogodio za 3:1. Konačnih 4:1 postavio je Leon Bejli tri minuta pre kraja utakmice.