ŠTA TI BI...

AU, CRNI NOJERE! GOLMAN BAJERNA SE OBRUKAO: Uspavao se nakon 5:0, poklonio gol Frankfurtu! (VIDEO)

Autor Kristina Mitrović Izvor mondo.rs

Manuel Nojer je napravio veliku grešku na početku sezone za Bajern.

Izvor: Twitter/ESPN FC/Screenshot

Bundes liga se vratila  i na "otvaranju" ništa novo - Bajern Minhen je pokazao da je sila i bez Roberta Levandovskog pošto je savladao Frankfurt više nego ubedljivo (6:1).

Samo za poluvreme postigli su pet golova preko Kimiha, Pavara, Manea, Musijale i Gnabrija, da bi se domaćin, inače osvajač prošlogodišnje Lige Evrope, bar malo iskupio u 64. minutu kada je Randal Kolo Muani, međutim za to zasluge najviše pripadaju golmanu Manuelu Nojeru.

Jedan od najboljih čuvara mreže svih vremena, koji je prethodnih dana bio u centru skandala zbog slučaja "vraćen novčanik", očigledno se uspavao pošto je njegova ekipa "kampovala" na protivničkoj polovini sat vremena.

Kristijan Jakić je poslao loptu u prostor, do nje je prvi stigao Lukas Ernandez i vratio je loptu Manuelu Nojeru, međutim prijem lopte sjajnog golmana je bio problematičan. "Namestio" je loptu Muaniju, pa je gol ostao prazan dok je Nojer stajao na 20 metara daleko od mreže i nije bilo teško da Frankfurt postigne pogodak.

Greška nije poljuljala Bajern, pa su preko Musijale u 83. došli i do konačnih 6:1.