KIKS SUTJESKE U BIJELOM POLJU, POBJEDA JEZERA!

Autor Anđela Pešić Izvor MINA

Fudbaleri Sutjeske osvojili su samo bod, dok je Jezero ostvarilo pobjedu na startu nove sezone Meridianbet Prve crnogorske lige.

Sutjeska, koja brani trofej, igrala je u Bijelom Polju protiv Jedinstva neriješeno 1:1.

Nikšićki tim poveo je golom Srđana Krstovića u 33. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Mirza Idrizović u 43. minutu iz jedanaesterca.

Priliku da se upiše u strijelce imao je i Miloš Drinčić u 32. minutu, ali nije realizovao jedanaesterac, odnosno njegov šut zaustavio je golman Jedinstva Sergej Joksimović.

Jezero je Beranama slavilo protiv pljevaljskog Rudara 3:1.

Plavski tim do tri boda vodili su Aldin Adžović u 10. i Armin Bošnjak golovima u 35. iz jedanaesterca i 61. minutu.

Strijelac za Rudar bio je Danin Talović u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Poslije prvog poluvremena Petrovac u Kotoru vodi protiv Arsenala 1:0.

Vodeći pogodak postigao je Mamadu Mendi u 41. minutu.

Za sjutra u 21 sat zakazan je duel Mornara i Dečića u Baru.

Utakmica između Iskre i Budućnosti odgođena je zbog obaveza podgoričkog tima u Ligi konferencija.