POGLEDAJTE

NEVEROVATNO - GOLMAN DAO GOL SA CELOG TERENA U 91. MINUTU: Ludnica u Italiji, ovaj potez rešava pitanje prvaka! (VIDEO)

Autor Jovana Raičević Izvor mondo.rs

Potez za pobedu Modene protiv Imolezea.

Izvor: streamable screenshot

Fudbal ne prestaje da nas iznenađuje! Šta tek onda reći za iznenađenje koje se desilo na utakmici u Italiji, gde bi pogodak golmana preko čitavog terena mogao da bude presudan u borbi u za ulazak u Seriju B!

I da sve bude luđe, gol se dogodio u nadoknadi vremena!

Golman Modene Rikardo Ganjo postigao je neverovatan gol u 91. minutu utakmice protiv Imolezea, kojim je svojoj ekipi doneo pobedu 2:1.

Ovaj trijumf dao im je veliki zamajac u borbi za povratak u Seriju B, pošto se Modena već nalazi na prvom mestu u trećem rangu takmičenju.

Rezultat je bio 1:1 kada je u nadoknadi vremena 24-godišnji golman rešio da daleko ispuca loptu, ne bi li pomogao ekipi da se približi golu rivala. Nije ni sanjao da će taj njegov udarac doneti pobedu Modeni.

Lopta je odskočila i prebacila golmana Đan Mariju Rosija iz Imolezea, za veliki šok kod svih prisutnih. Pogledajte kako je to izgledalo: