OPA!

SKANDAL U ŠPANIJI, CIO SVIJET ČUO ŠTA JE SUDIJA REKAO! Podijelio 11 žutih i crveni, ali posle ovih reči je nastao haos

Autor Jovana Raičević Izvor mondo.rs

Mikrofon ga je razotkrio.

Izvor: Twitter/emctear/ESPN/Screenshot

Utakmica između Hetafea i Majorke (1:0) teško da bi došla u centar pažnje javnosti da nije bilo glavnog sudije Mateua Antonija Lahoza koji je imao "šou" u predgrađu Madrida i to bi moglo da ga košta.

Utakmica je bila vrlo teška za suđenje i zbog grubosti je morao da podijeli čak 11 žutih kartona, jedan više gostima koji su u drugom poluvremenu ostali sa igračem manje kada je Ruso "pocrvenio". A zanimljivo je da je Lahoz igraču Hetafea progledao kroz prste zbog slične stvari i njihov razgovor je snimljen...

U pauzi između dva poluvremena mikrofoni španske televizije "uhvatili" su nečuvenu raspravu između sudije Lahota i fudbalera Enesa Unala iz Hetafea, a za sada nema informacija da je pokrenut postupak.

"Duguješ mi!", rekao je sudija Lahoz kao odgovor Turčinu koji je u 40. minutu umalo dobio crveni karton.

Tada se sudiji obratio sa "nemojte me isključiti", a Lahoz ga je poslušao i dao mu žuti karton zbog nesportskog ponašanja, dok je Turčin u nastavku bio miran i nije zaradio drugi žuti za razliku od Rusoa iz Majorke.

Zanimljivo je da je Lahoz na ovoj utakmici odjednom pokazao četiri kartona zbog bure na terenu.