POGLEDAJTE

ŠOK U DERBIJU - KOMIČAN GOL ROME U 1. MINUTU: Iz kornera pogodio prečku, a onda je Englez ZAPALIO Rim! (VIDEO)

Autor Alen Kasmić Izvor mondo.rs

Nije pošteno ni počeo okršaj Rome i Lacija, a već je bio postignut pogodak.

Izvor: Streamja.com/screenshot

Dugo se čekao "Derbi dela kapitale", naročito nakon što je Žoze Murinjo prozvao igrače Lacija posle pobede Rome u Konferencijskoj ligi.

A onda je bilo potrebno samo 55 sekundi da Roma povede protiv omraženog rivala u derbiju Rima i to nakon vrlo neobičnog pogotka!

Tek što je dugo čekana utakmica počela na "Olimpiku", Roma je već stigla do vođstva. Odmah po startu meča, nominalni domaćini su stigli do kornera sa leve strane, koji je odmah doneo i pogodak.

Pelegrini je centrirao, ali je njegova lopta bila toliko dobro poslata da je zamalo završila u golu! Pogodio je prečku direktno iz kornera, golman Lacija Tomas Strakoša je zbog toga završio u golu, a lopta se odbila pravo na nogu Tamiju Abrahamu.

Engleski internacionalac je bio na pravom mestu, lopta ga je praktično pogodila u nogu, a on je odmah potom mogao da započne sa slavljem.

Pogledajte ovaj pomalo haotičan pogodak Rome u derbiju Rima:

Inače, Abraham je kasnije u 22. minutu postigao još jedan gol, za vođstvo Rome 2:0...