KAKO OVO NIJE GOL? IGRAČ ATLETIKA SE IZBLAMIRAO: Njih trojica protiv golmana, pogledajte kako je sve PROPALO! (VIDEO)

Autor Mia Radulović Izvor mondo.rs

Na sreću Janika Karaska, Atletiko Madrid je i posle neverovatne šanse koju nije iskoristio uspeo da savlada Betis.

Izvor: Twitter/@reziser87/Printscreen

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su Betis u 27. kolu španske Primere, upisavši trijumf 3:1 na gostovanju u Sevilji.

Ipak, trijumf Madriđana ostao je u senci neverovatne neiskorišćene prilike u prvom poluvremenu, koja je mogla skupo da ih košta!

Atletiko Madrid je slavio golovima Žoaa Feliksa (dva) i Tome Lemara, ali pri rezultatu 1:0 mogli su da mnogo ranije reše meč u svoju korist.

Sve se odigralo u 35. minutu, kada su čak trojica igrača izbila sama pred golmana Klaudija Brava. I ni to im nije bilo dovoljno da postignu pogodak.

Janik Karasko je vodio napad, a Renan Lodi i Žoao Feliks su sa njim išli ka golu Betisa. Delovalo je da će to biti lak posao za Madriđane, međutim Belgijanac je loše dodao loptu.

Zbog toga je defanzivac Betisa uspeo da bude junak u situaciji i izbije loptu u aut. Atletiko je kasnije u 50. minutu prvog poluvremena primio gol za 1:1, ali se ispostavilo da ih ova greška nije skupo koštala.