Fudbal

BOMBA MILENKOVIĆA U DRESU FIORENTINE! VLAHOVIĆ OTIŠAO, ALI SAD REŠETA BLEKI: Nikolina majstorija u 93. minutu! (VIDEO)

Autor Mia Stanković Izvor mondo.rs

Fantastičan pogodak srpskog fudbalera u poslednjim sekudnama meča.

Izvor: Streamja.com/Printscreen

Fudbaleri Fiorentine stigli su do polufinala Kupa Italije i to senzacionalnom pobedom nad Atalantom (3:2). Junak trijumfa bio je Nikola Milenković, čovek koji je u finišu meča ušao kako bi se tim iz Firence, sa igračem manje, branio protiv tima iz Bergama.

Srpski štoper fantastično je reagovao nakon jednog prekida njegovog tima, sačekao loptu na ivici kaznenog prostora i neverovatnim udarcem je poslao u mrežu. Kad je već Dušan Vlahović otišao, neko mora...

Bio je to šut iz kolena, prava majstorija kakve defanzivci ne prikazuju često pred protivničkim golom.

Da bude još zanimljivije, milenković je bio strelac u 93. minutu, pa je glavni arbitar meča odvirao kraj susreta odmah nakon što je VAR proverio da li je sve regularno kod trećeg gola Fiorentine.

Kakva majstorija!

Pre toga su Zapakosta i Boga pogađali za domaći tim, a Kšištof Pjontek dva puta uspeo da poravna rezultat u Bergamu.